דף הבית » שירותי תרגום » סריקת מסמכים והמרתם למסמך WORD
 

סריקת מסמכים והמרתם למסמך WORD

 

 

מאז ומתמיד היה הצורך להדפיס ולהוציא לאור ספרים מכל הסוגים, כולל: ספרי קריאה, ספרי לימוד, ספרי עזר לבעלי מקצוע בכל התחומים החל מהיסטוריה, רפואה, משפט, כלכלה, אקדמיה וספרות. חוברות, פרסומים, עלונים ומסמכים.
 
אנשים רבים, ארגונים וחברות נתקלים לא אחת בצורך להדפיס ספרים, חוברות, פרסומים וקטעי עיתונות מתוך חומר ישן שהודפס בזמנו באמצעי הדפסה שונים: החל ממכונות כתיבה עתיקות, ועד למדפסות ישנות שאינן נמצאות יותר בשימוש.
 
לא תמיד כדאי ונכון להדפיס חומר כזה מחדש, כתבנית רגילה עלולה לטעות ולעשות שגיאות ואף יותר חמור, לדלג על שורה או קטע, תמיד יש צורך לבצע הגהה ותיקונים.
 
מהיום ניתן להפוך למסמך WORD, מרוב השפות הקיימות בעולם, כל מסמך המודפס על נייר. לערוך אותו מבחינת העיצוב, לבצע בו הגהה, ואף לתרגם אותו לשפות רבות באמצעות מתרגמים לשפות שונות. כמו-כן ניתן להמיר למסמך שניתן לעבד אותו, קטעי טקסט מתוך אתרי אינטרנט, ומתוך קבצי PDF. כל זה מתבצע באמינות ובדיוק, ללא השמטה של אף שורה או קטע ולאחר ביצוע הגהה.
 
באמצעות סורק מקצועי מהיר, סורקים כל חומר ישן המודפס על נייר, ממירים אותו לטקסט, מבצעים הגהה, והופכים אותו למסמך WORD שניתן לעבוד עליו: לעדכן, לשנות, להוסיף ולגרוע חומר.
 
ב-הדס תרגומים והוצאה לאור, ניתן לפתור כל בעיה הקשורה לחומר ישן שהודפס בעבר ולהמיר אותו למסמך "חי" הניתן לעיבוד ועריכה באמצעות מעבד תמלילים WORD, מבצעים עריכה לשונית ועריכה גרפית, תוספת של כתיבה טכנית אם נדרש לתוכו, עיצוב מחדש לחומר והדפסתו בכל אמצעי הדפסה מוכר וכן שירותי תרגום תרגומים באמצעות תרגומים מומחה לעניין.
 
עבודת הסריקה, ההמרה, ההגהה, העריכה הלשונית והגרפית וההדפסה מתבצעים במקצועיות, במהירות, באחריות ובמחירים נוחים.
 
ב-הדס תרגום והוצאה לאור, תשובה מהירה תינתן בכל עניין של; יעוץ, שאלות, בקשות, הצעות מחיר, לוחות זמנים אפשרויות ביצוע בנושאים: סריקה והמרה או תרגום מסמכים או תרגומים מתרגמים מתורגמנים ועוד.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר